Команда навчально-виховного комплексу складалась із 65 учасників. За результатами участі учні посіли 39 призових місць, 12 призових загальнокомандних місць, І загальнокомандне місце серед навчальних закладів Чугуївського району.

Команда навчально-виховного комплексу складалась із 65 учасників. За результатами участі учні посіли 39 призових місць, 12 призових загальнокомандних місць, І загальнокомандне місце серед навчальних закладів Чугуївського району.

Найвищих результатів досягли команд з російської мови та літератури, математики, хімії, української мови та літератури, фізики, біології, трудового навчання, інформаційних технологій, екології, англійської мови, історії, інформатики.

Підсумки участі учнів Новопокровського навчально-виховного комплексу в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 н.р.

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Предмет Місце П. І. Б. вчителя Класс
1. Дмитренко Дмитро математика ІІ Красильникова О.О. 6 - А
2. Глазунова Яна українська мова та література ІІІ Сапєлкіна О.П. 7 - А
3. Хайнацький Андрій математика хімія фізика ІІІ ІІ І Сазонова Л.М. Якуніна Л.А. Блудов Д. С. 7 – Б
4. Мартиненко Олексій біологія фізика математика російська мова та література хімія історія ІІ І І ІІ І І Тарусіна С.І. Блудов Д.С. Сазонова Л.М. Таран Л.В. Якуніна Л.А. Жукова О.О. 8 – Б
5. Сергейчук Ксенія українська мова та лі- тература трудове навчання інформаційні технології ІІ І І Сергейчук Л.В. Лошак С.Г. Сазонов С.Г. 8 – Б
6. Сергійчук Марія інформатика російська мова та література англійська мова І І ІІІ Сазонов С.Г. Таран Л.В. Гавриліна Т.В. 8 – Б
7. Тарусів Володимир біологія ІІ Тарусіна С.І. 8 – Б
8. Шевцова Поліна російська мова та література англійська мова українська мова та література І І І Таран Л.В. Гавриліна Т.В. Волинська Н.Б. 9 – Б
9. Хайнацький Володимир російська мова та література біологія правознавство фізика ІІ ІІІ ІІІ ІІІ Таран Л.В. Тарусіна С.І. Тімоніна Н.М. Блудов Д.С. 9 – Б
10. Красильникова Альона економіка біологія ІІ ІІІ Сазонов С.Г. Тарусіна С.І. 9 – А
11. Рассамахіна Марина хімія І Якуніна Л.А. 10 - А
12. Логуновська Анастасія правознавство ІІІ Тімоніна Н.М. 10 - А
13. Грішний Олександр російська мова та література українська мова та література І І Луганська Л.О. Сапєлкіна О.П. 10 - А
14. Переверзєва Діана екологія біологія інформаційні технології І ІІ І Тарусіна С.І. Сазонов С.Г. 11 - Б
15. Гузєєва Тетяна українська мова та література ІІ Сергейчук Л.В. 11 - Б
16. Лісовенко Інна російська мова та література І Луганська Л.О. 11 - Б
17. Носова Олена економіка трудове навчання хімія ІІ І І Сазонов С.Г. Лошак С.Г. Якуніна Л.А. 11 - А
18. Максименко Никита англійська мова ІІІ Гавриліна Т.В. 11 - Б

За підсумками виступу команда Новопокровського НВК у 2015/2016навчальному році посіла І загальнокомандне місце серед загальноосвітніх навчальних закладів району у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Учні Новопокровського НВК продовжують демонструвати стабільно високі результати протягом 3-х років (не залишали п’ятірки призерів)

На високому рівні виступають команди учнів у районних предметних олімпіадах з трудового навчання, російської мови та літератури, екології, правознавства, хімії.

У порівняння з 2014/2015 навчальним роком покращились результати з таких предметів як : українська мова та література, англійська мова, математика, економіка, біологія, фізика, інформатика та інформаційні технології.

Найкращі результати за кількістю призових (І-ІІІ) загальнокомандних місць, яких досягла команда учнів Новопокровського НВК (12 призових загальнокомандних місць ) є результатом системності в роботі з обдарованими учнями в навчальному закладі та свідчать про якісну підготовку шкільної команди до участі в олімпіадах з вищезазначених предметів.

Кол-во просмотров: 81

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.