План загальношкільних методичних заходів на 2016/2017 навчальний рік у Новопокровському НВК

Місяць Заходи Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень
Засідання методичної ради 31.08 11.10 24.01 21.03 30.05
Засідання МО педагогів І – ІІ тиждень І – ІІ тиждень ІІІ тиждень ІV тиждень І – ІІ тиждень І тиждень
Практику- ми, тренінги «Психологічна підготовка до сприйняття нового» до 01.10 Семінар «Інноваційні методики проведення навчальних занять з предмета» Практичне заняття «Як уникнути конфліктної ситуації» Семінар «Засоби сти- мулюванняя пізнавального інтересу учнів до навчання» до 01.03 Розвиток в учнів мотивації до навчання. Стиль стосунків з учнями.
Участь в районних та обласних науково-практичних конференціях за рекомендаціями РВО
Майстер-класи з питань впровадження прогресивних методик викладання
Психолого-педагогічні семінари Психолого-педагогічні читання з визначеної проблеми «Причини компютерної та інтернет – залежності серед дітей і шляхи їх подолання» до 01.01 «Розвиток в учнів мотивації до навчання. Стиль стосунків з учнями» «Вимоги до сучасного уроку» (За роботами Поташника М.М.) Звітна науково-практична конференція «Творчість і педагогічна майстерність»
Тижні педмайстер- ності «Технологія проблемного навчання» Якуніна Л.А. «Аналіз художнього твору»Сергейчук Л.В. «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі викладання літератури» Таран Л. В.
Участь в заочному конкурсі педагогічної майстерності вчителів «Панорама творчих ідей»
Участь в роботі педагогічних майстерень вчителів району.
Творчі звіти вчителів Відкриті уроки « Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів на принципах педагогічної підтримки» за планом проведення методичних декад. Презентація методичних рекомендацій та порад щодо впровадження в практику обраних технологій Випуск інформаційно-методичного бюлетеня «Застосування традиційних і нетрадиційних форм і методів роботи в навчально-виховному процесі» . З досвіду роботи вчителів.
Методичні виставки Робота над особистими сайтами вчителів до конкурсу-огляду (районного, обласного)освітніх інтернет ресурсів.
Предметні олімпіади, конкурси І шкільний етап предметних олімпіад ІІ районний етап предметних олімпіад І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Міжнародни конкурс знавців укр. мови ім. П. Яцика. Мовно-літературний конкурс ім.Т. Шевченка Міжнародний конкурс знавців англійської мови «Гринвіч» ІІІ обласний етап предметних олімпіад. ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН Міжнародний конкурс з природознавства «Геліатус» Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»; Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
Фахові конкурси Участь в районному конкурсі «Учитель року» , «Класний керівник року» за планом РВО
Кол-во просмотров: 167

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.