Список професійних об'єднань педагогів Новопокровського НВК у 2016 / 2017 навчальному році

Назва професійних об'єднань Науково-методична тема, над якою працює МО Керівник
Методичні об'єднання
1 Природничого та історико-гуманітарного циклу «Особистісно-орієнтований урок, інтерактивні форми і методи роботи як засіб розвитку індивідуальності учня» Жукова О.О.
2 Української філології «Упровадження інноваційних технологій навчання та виховання як основа досягнення нової якості освіти» Сергейчук Л.В.
3 Іноземної філології «Роль та місце активних методів особистісно-орієнтованого навчання у розвитку творчих здібностей учнів» Гавриліна Т.В.
4 Художньо-естетичного, виробничого та військово-спортивного циклу «Особистісно-орієнтований урок – шлях до виявлення і формування творчої особистості» Котляр С.К.
5 Фізико-математичного циклу, інформатики «Удосконалення форм і методів особистісно-орієнтованого навчання» Блудов Д.С.
6 Початкових класів «Поглиблення та використання у навчально-виховному процесі новітніх оздоровчих технологій, сучасних інтерактивних методів навчання та виховання молодших школярів» Галета Н.М.
7 Дошкільного виховання «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєво-компетентностної особистості» Шаумян З.Р.
8 Класних керівників «Виховання школяра як громадянина України, патріота рідної землі, носія народних традицій» Тарусіна С. І.
Творчі групи
9 «Удосконалення сучасного уроку шляхом використання інноваційних технологій» Булавіна Л. В.
10 «Підвищення результативності навчально-виховного процесу» Таран Л. В.
Кол-во просмотров: 78

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.