НОВОПОКРОВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
ЧУГУЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Н А К А З
25.09.2014 Новопокровка № 206

Про організацію роботи з питань забезпечення доступу до публічної інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та з метою організації роботи з питань забезпечення доступу до публічної інформації Новопокровського навчально-виховного комплексу для оприлюднення її на офіційному веб-сайті, реєстрації та формування бази даних публічної інформації закладу

НАКАЗУЮ:

1. Визначити відповідальним з питань забезпечення доступу до публічної інформації Новопокровського навчально-виховного комплексу заступника директора з навчально-виховної роботи Переродову Ірину Іванівну.

2. Затвердити Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію, що є у володінні Новопокровського навчально-виховного комплексу; надання відповідей на ці запити (додається).

3. Затвердити Інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію (додається).

4. Затвердити форму Запиту на отримання публічної інформації (додається).

5. Затвердити Перелік публічної інформації (згідно з номенклатурою справ), яка входить до бази даних публічної інформації Новопокровського навчально-виховного комплексу та оприлюднюється на офіційному веб-сайті навчального закладу.

6. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Переродовій І.І.:

6.1. Під час забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації керуватися вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядком складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію, що є у володінні Новопокровського навчально-виховного комплексу.

6.2. Під час надання відповідей на ці запити дотримуватись Інструкції щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію та Інструкції з діловодства.

7. У разі тимчасової відсутності (лікарняний, відпустка та ін.) Переродової І.І. обов'язки з питань забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації покладається окремим наказом тимчасово на іншу посадову особу закладу.

8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК Л.О.Луганська

З наказом ознайомлений:

«___» ___________ 20___р.

Кол-во просмотров: 1157

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.